BZNR forum
Autor Poruka

<  Stručni ispit  ~  Molim za malu pomoc !

dobrovisanin
Poslao: Ned Mar 06, 2011 14:09 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 05 Mar 2011 Poruke: 7 Lokacija: Vlasotince
Dragi kolege na forumu, vidim da je dosta vas koji su polagali strucni ispit, a i vas koji trenutno spremate materijale za pripremu.Ja sam kao i svi vi primoran da zbog zahteva poslodavaca krenem sa pripremom strucnog ispita za bezbednost i zdravlje na radu, a diplomirao sam na FZNR u Nisu. Imam nekoliko pitanja i molbi sa nadom da ce mi neko od vas izaci u susret:

1. Da li je potrebno radno iskustvo za polaganje ovog ispita i u kom vidu se potvrda o radnom iskustvu dostavlja komisiji, ako je iskustvo potrebno?

2.Pitanje za ljude iz tima ,,TEHPRO"-a: Koliko kosta pripremna nastava koju sprovodite, koliko dana je predvidjeno za istu, koliko kosta udzbenik, i da li se pripremna nastava sprovodi nekad u Nisu ili na jugu, posto ja zivim u Vlasotincu pa bi me boravak u Beogradu verovatno vise kostao od priprema.

3. Posto po vasim postavkama vidim da vecina vas ima materijale za pripremu ovog ispita kao i uradjene primere procene rizika za razna radna mesta, kao i uradjene primere pitanja i odgovora, molim svagog od vas pojedinacno ako ste dobre volje da mi pomognete, i da mi prosledite materijal koji imate kod sebe na mail: danijel.kostic@gmail.com

Nadam se da cu uspeti da vam se oduzim na bilo koji nacin posto se bavimo isto delatnoscu!

Unapred zahvalan!
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu