BZNR forum
Autor Poruka

<  Druga pitanja BZR  ~  Uslovi za izdavanje licenci

Cljovanovic
Poslao: Pet Okt 05, 2012 12:12 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 06 Mar 2011 Poruke: 12 Lokacija: Arandjelovac
Molim Vas da li bi neko mogao da mi odgovori na pitanje u vezi uslova za izdavanje Licenci za obavljanje poslova u obalsti bezbednosti i zdravlja na radu.
Naime ja radim kao Strucno lice za bezbednost i zdravlje na radu sa polozenim strucnim ispitom.U junu 2013 imacu tri godine radnog staza na ovim poslovima.
Po struci sam Profesor civilne odbrane sa zavrsenim osnovnim akademskim studijama u trajanju cetiri godine. Ako završim specijalisticke strukovne studije
zaštite na radu i dobijem zvanje Specijalista zaštite na radu, da li onda ispunjavam uslova za dobijanje licence,tj da li Pravno lice ili preduzetnik
koji me zaposle mogu da dobiju licencu za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zoran Šukalo
Poslao: Ned Okt 14, 2012 08:36 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 15 Dec 2008 Poruke: 221 Lokacija: Beograd
Kolega

odgovor je kratak ispunićeš uslov
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
ZJZ
Poslao: Sre Apr 03, 2013 13:13 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 23 Mar 2011 Poruke: 94
Potrebna mi je informacija, da li neko meri i/ili izračunava nivo elektromagnetskih polja kojima su zaposleni izloženi, a prema Pravilniku o preventivnim merama za bezbedan i zdrav rad pri izlaganju elektromagnetskom polju ("Sl. glasnik RS", br. 117/2012).
Znam da se Pravilnik primenjuje od 01.01.2017. godine, ali zbog pritužbi zaposlenih, koji rade u prostoru neposredno ispod baznih stanica mobilne telefonije, želeo bih da utvrdimo stvarno stanje, da li je ili nije povišen nivo zračenja u radnom prostoru.
Unapred hvala.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu