BZNR forum
Autor Poruka

<  Primeri loše prakse  ~  Vozio 45 godina bez vozačke dozvole

Borko Kovacevic
Poslao: Pon Nov 23, 2015 12:45 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 07 Apr 2015 Poruke: 35
Austrijska policija zaustavila je u saobraćajnoj kontroli jednog 63-ogodišnjeg Austrijanaca koji je, kako se ispostavilo, 45 godine vozio bez vozačke dozvole.

On je 45 godina vozio automobil bez vozačke a da pri tom nije imao ni jedan saobraćajni prekršaj ili sudar, i da ga nikada do ove nedelje nije zaustavljala i kontrolisala saobraćajna policija.
Na putu S-33 kod Sankt Peltena policija je naišla na automobil koji je stajao u zaustavnoj traci. Kada je zamolila vozača za vozačku dozvolu, on im je dao samo papire od automobila i pasoš.

Ubrzo je postalo jasno da vozač nikada nije imao vozačku dozvolu, a prema njegovoj izjavi on je 1970. pohađao auto-školu, ali nikada nije izašao na ispit.
To ga, međutim, nije sprečilo da sedne za volanom i punih 45 godina vozi bez dozvole.

Policija je vozaču bez dozvole zabranila dalju vožnju i podnela je prijavu.
izvor: Politika 21.11.2015.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zoran Šukalo
Poslao: Čet Dec 03, 2015 18:35 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 15 Dec 2008 Poruke: 221 Lokacija: Beograd
Poštovane kolege

mislio sam da nijedan posao nemože da se radi, a i nezna se, ako se pored završenog fakulteta ili srednje škole nije položio stručni ispit. Moja supruga nije položila za kuvaricu pa odbija da kuva, plaši se da ono što skuva ja neću moći da pojedem. Ja je hrabim da pokuša a i predlažem joj da ode da polaže ispit. Na TV ekranima pratimo Džejmi Olivera ili našeg Lepog Brku koji nas edukuju kako da spremamo ukusna jela.

Ali kako to da u uređenom društvu neko vozi 45 godina a da nema dozvolu. Pa da li on stvarno zna da vozi ili da li ima neko ko ima dozvolu a možda nezna da vozi.

A kako je u drugim radnim procesima školstvu, zdravstvu, privredi itd

Eto malo sam moja razmišljanja podelio sa kolegama na forumu koji ovo pročitaju
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu