BZNR forum
Autor Poruka

<  BZR  ~  komunalna preduzeca

seizovicdjordje
Poslao: Čet Jul 06, 2017 13:52 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 04 Jul 2017 Poruke: 1 Lokacija: vlasotince
Postovani,nov sam na forumu,ali vec 10 godina radim kao lice za bezbednost i zdravlje na radu u komunalnom preduzecu koje se bavi sakupljanjem i odvozom smeca,higijenom i zelenilom i upravljanju grobljima.Do sada nisam video da se neko bavio problematikom vezanom za bezbednost i zdravlje na radu u ovakvim preduzecima. Naime svi mi znamo da postoje razna uputstva i razne procene rizika i bavljenje istim u mnogim drugim granama npr.gradjevinarstvu,sumarstvu,prevozu,pa cak i neke stvari vezane za ronjenje, koliko mogu da se setim jos iz vremena kada sam polagao za licencu,ali nisam primetio da nekog ovo interesuje iako moram da kazem da je u ovom sektoru zastupljeno maltene sve pocev od utovara,gradjevinskih radova,transporta,poljoprivrede itd.Zato se nadam da ce ovo biti zanimljiva tema ne samo na ovom forumu vec i u samom sekretarijatu za bezbednost i zdravlje na radu. Very Happy
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Zoran Šukalo
Poslao: Pon Jul 17, 2017 10:01 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 15 Dec 2008 Poruke: 220 Lokacija: Beograd
Poštovani kolega
koliko se sećam i o ovoj temi bilo je komentara. prosleđujem Vam broj telefona od našeg kolege koji je radio procenu rizika za Javno Komunalno Preduzeće u Kruševcu pa sa njim uspostavite kontakt. Goran Nikolić 062 808 1730 pozdrav
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1
BZNR forum  ~  BZR
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu