BZNR forum
Autor Poruka

<  Stručni ispit  ~  Stručni ispit za iz oblasti bezbednosti i zdravlja

Milenchica
Poslao: Uto Maj 26, 2015 11:33 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 25 Maj 2015 Poruke: 2
Zdravo svima. Planiram da uskoro polazem strucni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu i zamolila bih sve kojji imaju literaturu da mi posalju na mejl milenam983@gmail.com.
Hvala unapred.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MileMilence
Poslao: Čet Maj 28, 2015 14:01 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 27 Maj 2015 Poruke: 3
lena ::
Pozdrav,

Obzirom da sam bila u sličnoj situaciji kao kolega, znam koliko je zastrašujuće kad vas krenu zasipati pravilnicima i direktivama. Gnjavila sam sve živo dok mi na facebook-u kolega nije poslao link za literaturu.
http://strucniispitbzrzop.wix.com/strucni-ispit-bzr
http://www.tehpro.rs/delatnosti/izdavacka-delatnost/
Što se polaganja tiče, bilo je iscrpljujuće jer ispit traje od 9 do 16h, zavisno od broja kandidata. Inače, nije puno teško, ispitivači su strpljivi i hoće da pomognu. Bitno je da par puta pročitate materijal koji budete spremali. Ako još imate i mogućnost da vas pripremaju stručnjaci, nema šanse da omanete.
Nadam se da sam bila od pomoći Very Happy

Pozdrav,

Vidim ovaj komentar, pa me zanima da li je još neko koristio ovu literaturu.
Ja sam nov u ovoj priči. Predao sam dokumentaciju za polaganje stručnog ispita i rekli su da će me obavestiti o terminu za 2 meseca. Zamolio bih za informacije iskusnije članove u vezi literature i, eventualno, pitanja koja dolaze na ispitu.
Unapred zahvaljujem Smile
Goran87
Poslao: Pet Maj 29, 2015 16:16 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 24 Maj 2015 Poruke: 2 Lokacija: Kikinda
ja sam koristio tu literaturu sto si naveo ..i pravo da ti kazem to ti je dovoljno za polaganje ispita,nista ti vise nije potrebno,samo dobro iscitaj i nauci. Za tehpro nzm,mada po komentarima sam skontao da su i oni OK.pozdrav
MileMilence
Poslao: Pet Maj 29, 2015 20:05 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 27 Maj 2015 Poruke: 3
Goran87 ::
ja sam koristio tu literaturu sto si naveo ..i pravo da ti kazem to ti je dovoljno za polaganje ispita,nista ti vise nije potrebno,samo dobro iscitaj i nauci. Za tehpro nzm,mada po komentarima sam skontao da su i oni OK.pozdrav

Hvala Gorane. Ako kažeš da vredi, onda ću probati sa ovim materijalom.
Pozdrav Very Happy
Minnie
Poslao: Pet Jul 03, 2015 10:42 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 02 Jul 2015 Poruke: 1
Pozdrav svima Smile Nova sam na forumu Smile Treba da polazem strucni ispit u septembru, pa bi mi svaka pomoc dobrodosla Smile Ako neko moze neka mi posalje pitanja,kombinacije i primere akta o proceni rizika,moj mail je minniemouse16048@gmail.com Hvala punooooo
VladaRadojevic
Poslao: Pon Avg 03, 2015 16:06 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 03 Avg 2015 Poruke: 2
Molio bih i meni ako neko ima skripte da pošalje na vladimir@mti.rs.

Veliko hvala
Astral
Poslao: Uto Avg 04, 2015 09:54 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 03 Avg 2015 Poruke: 1
Da li nekom moze da mi kaze koliko je cekao na odgovor o datumu izlaska na ispit...Sve sam dokumente uredno poslao.
Zoran Šukalo
Poslao: Sre Avg 05, 2015 10:55 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 15 Dec 2008 Poruke: 221 Lokacija: Beograd
Kolega

Odgovor treba da Vam pošalju u roku od 30 dana a termin polaganja može da odrede ne duži od 60 dana. Obično to urade i ranije moguće zbog letnjeg perioda da su termini pomerani za mesec septembar.

pozdrav
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Poseti sajt autora
VladaRadojevic
Poslao: Čet Avg 06, 2015 09:32 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 03 Avg 2015 Poruke: 2
Ko ima skriptu za polaganje neka mi šalje na vladimir@mti.rs. ja šaljem ono što imam. Pozdrav.
masav
Poslao: Pet Sep 11, 2015 13:32 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 11 Sep 2015 Poruke: 1
U kom roku od postavljanja na radno mesto odgovorno za bezbednost i zdravlje se mora poloziti ispit?

Pozdrav

Poslednji put izmenio masav dana Ned Nov 15, 2015 15:59, izmenio ukupno 2 puta
Milan699
Poslao: Pon Sep 14, 2015 21:17 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 12 Sep 2015 Poruke: 1
Ako neko ima primere procene rizika za radna mesta neka poslaje na mail breakcorer666@gmail.com , hvala unapred
snezanas
Poslao: Pet Sep 25, 2015 12:30 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 23 Sep 2015 Poruke: 1
Zdravo svima, planiram da polozim strucni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu, zamolila bih sve koji imaju literaturu, skripte, kombinacije pitanja, primere procene rizika i slicno da mi posalju na mail snezas1990@gmail.com
hvala unapred[/b]
NSCOOLER
Poslao: Čet Okt 01, 2015 14:13 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 01 Okt 2015 Poruke: 1 Lokacija: Novi Sad
Zdravo svima!

Planiram da polozim strucni ispit za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu.
Koliko mogu da vidim ovo je dobar forum za dobijanje pravih informacija sto se tice ispita, eto moja je zelja da mi se posalje posalje najsveziji celokupan materijal za polaganje istog na email:

trivkens@yahoo.com

HVALA!
DukeS
Poslao: Pon Feb 08, 2016 22:09 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 08 Feb 2016 Poruke: 1
Poštovane kolege,

Ukoliko neko ima najnovija pitanja sa polaganja ispita usklađena sa pravilnicima koji su stupili na snagu početkom 2016. godine iz oblasti BZR, kao i ostali materijal i sugestije, molio bih da mi isti pošalje na mail adresu: dusansljiva@yahoo.com.

Hvala unapred!
Ivan
Poslao: Uto Feb 09, 2016 10:22 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 09 Feb 2016 Poruke: 1
Pozdrav svima!
Kao nov član želim da pohvalim ovaj forum zbog tema koje obrađuje, kao i stručne odgovore kolega koji su zaštitarima vrlo korisni.

Takođe želim da vas zamolim za literaturu za polaganje stručnog ispita i iz BZNR. Naravno, što "svežiji" materijal to bolje, s obzirom na čestu izmenu Zakona i pravilnika.
U obavezi sam da polažem stručni ispit u što kraćem roku, pa bi mi literatura od nekog ko je to prošao izuzetno značila. Moj mail je: witmars@msn.com

Srdačan pozdrav.

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 16 od 18
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Sledeci
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu