BZNR forum
Autor Poruka

<  Stručni ispit  ~  Stručni ispit za iz oblasti bezbednosti i zdravlja

DraganaN
Poslao: Sre Feb 10, 2016 13:14 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 09 Feb 2016 Poruke: 2
Poštovane kolege, ako neko ima spisak pitanja i skriptu za polaganje stručnog ispita iz BZNR bila bih jako zahvalna da mi posalje na mail.

dragananikolic1606@yahoo.com
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
MileMilence
Poslao: Uto Feb 16, 2016 12:38 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 27 Maj 2015 Poruke: 3
MileMilence ::
lena ::
Pozdrav,

Obzirom da sam bila u sličnoj situaciji kao kolega, znam koliko je zastrašujuće kad vas krenu zasipati pravilnicima i direktivama. Gnjavila sam sve živo dok mi na facebook-u kolega nije poslao link za literaturu.
http://strucniispitbzrzop.wix.com/strucni-ispit-bzr
http://www.tehpro.rs/delatnosti/izdavacka-delatnost/
Što se polaganja tiče, bilo je iscrpljujuće jer ispit traje od 9 do 16h, zavisno od broja kandidata. Inače, nije puno teško, ispitivači su strpljivi i hoće da pomognu. Bitno je da par puta pročitate materijal koji budete spremali. Ako još imate i mogućnost da vas pripremaju stručnjaci, nema šanse da omanete.
Nadam se da sam bila od pomoći Very Happy

Pozdrav,

Vidim ovaj komentar, pa me zanima da li je još neko koristio ovu literaturu.
Ja sam nov u ovoj priči. Predao sam dokumentaciju za polaganje stručnog ispita i rekli su da će me obavestiti o terminu za 2 meseca. Zamolio bih za informacije iskusnije članove u vezi literature i, eventualno, pitanja koja dolaze na ispitu.
Unapred zahvaljujem Smile

Probao i polozio. Preporucujem svima !

pozdrav !
nikola jovanovic
Poslao: Sre Mar 16, 2016 19:08 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 12 Mar 2016 Poruke: 11 Lokacija: leskovac
pozdrav svima potrebna mala pomoc oko polaganja strucnog ispita...radim u bolnici kao radnik na odrzavanju i sad mi se ukazala prilika da predjem na drugom radnom mestu da budem lice za bezbednost i zdravlje na radu...e sad ako bilo ko hoce da mi pomogne da mi posalje pitanja i odgovore po mogucstvu za strucni ispit....hvala unapred..
nikola jovanovic
Poslao: Sre Mar 16, 2016 19:09 Odgovoriti sa citatom
zaboravio sam mejl...
nj6721@gmail.com
ThinkingGost
Poslao: Čet Mar 17, 2016 14:32 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 17 Mar 2016 Poruke: 4
Upucena sam u polaganje ispita i kako i sta sadrzi ispit itd. ali me interesuje koliko ovaj posao oduzima vremena. Obzirom da bih polagala kao fizicko lice bez iskustva za rad u jednoj firmi. U pitanju je samo jedna firma koja bi me i poslala i platila polaganje, pa ako ima dosta posla i obaveza oko pracenja tih seminara, koliko su obavezni, da li da delegiram nekoj drugoj osobi u firmi.

Unapred hvala Surprised
catherine91
Poslao: Uto Mar 29, 2016 14:58 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 29 Mar 2016 Poruke: 1
Drugari, treba mi Vaša pomoć oko polaganja ovog ispita u vidu literature, ispitnih pitanja, iskustva i sl. , jer nisam u mogućnosti da idem na obuku. Moj mejl je katherinaivanovic@gmail.com. Svaka pomoć je od velikog značaja. Pozdrav za sve članove!
Mirka
Poslao: Čet Apr 07, 2016 16:16 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 06 Apr 2016 Poruke: 1
Pozdrav svima.
Interesuje me da li ja mogu samoinicijativno da polazem ovaj ispit o svom trosku. Nisam zaposlena, nemam nijedan dan radnog staza. Imam zavrsen Fakultet bezbednosti u Beogradu.
Unapred zahvalna na odgovoru. Smile
Slobodanka.Radojevic
Poslao: Ned Apr 10, 2016 19:16 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 07 Apr 2008 Poruke: 1084
Mirka ::
Pozdrav svima.
Interesuje me da li ja mogu samoinicijativno da polazem ovaj ispit o svom trosku. Nisam zaposlena, nemam nijedan dan radnog staza. Imam zavrsen Fakultet bezbednosti u Beogradu.
Unapred zahvalna na odgovoru. Smile

Da, možeš.
nikola jovanovic
Poslao: Pet Maj 06, 2016 08:11 Odgovoriti sa citatom
pozdrav svima ima li neke novosti oko polaganja strucnog ispita...jel neko polagao znacilo bi nam iskustvo nekog ko je polagao?
stpavic
Poslao: Čet Jun 02, 2016 11:43 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 27 Maj 2016 Poruke: 1
Postovani,
ukoliko nije problem molio bih za pomoc oko literature za polaganje strucnog ispita. Mozete da mi posaljete na mail stpavic@yahoo.com.
Takodje cuo sam da je doslo do nekih izmena i ako nije problem samo da mi navedete do kojih.
Unapred zahvalan
Sandra '92
Poslao: Čet Jul 07, 2016 16:26 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 07 Jul 2016 Poruke: 1 Lokacija: Pancevo
Dobar dan buducim kolegama Very Happy Inzenjer sam zastite na radu, planiram ovih dana da prijavim strucni ispit. Mlada sam i nisamjos uvek nigde radila u struci, a imam i malu bebu. Koliko je tezak ispit i koliko vremenski se sprema? Kad moze da se prijavi i da li ima vec odredjen datum kad se izlazi na ispit? Ako moze neke skripte i neka pomoc posaljite na baleksandra92@gmail.com

Pozdrav Wink
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Slobodanka.Radojevic
Poslao: Pon Jul 11, 2016 09:23 Odgovoriti sa citatom
Sandra,

Da li je ispit težak i koliko Vam vremena treba za pripremu zavisi od mnogo toga, iskustva su različita. Možete da se prijavite kad god Vama odgovara, a o terminu polaganja ispita ćete biti naknadno obavešteni od strane Uprave za BZR (minimum 15 dana pre zakazanog termina). Neka iskustva su da od termina prijavljivanja do termina polaganja prođe mesec do mesec i po dana.

Pozdrav i srećno na ispitu Smile
Dragana93
Poslao: Čet Nov 03, 2016 14:27 Odgovoriti sa citatom
Pridružio: 03 Nov 2016 Poruke: 2
Postovane kolege, nisam u mogucnosti da se prijavim za obuku. Da li neko moze da mi posalje na mejl potrebnu literaturu i ispitna pitanja za polaganje strucnog ispita za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu? Unapred hvala!
draganaalempic@gmail.com
nikola jovanovic
Poslao: Sre Mar 29, 2017 10:51 Odgovoriti sa citatom
ja polozio
Slobodanka.Radojevic
Poslao: Sre Mar 29, 2017 16:16 Odgovoriti sa citatom
nikola jovanovic ::
ja polozio

Bravo kolega.
Da li možete da podelite sa ostalima iskustva sa ispita, koja pitanja ste imali, da li imate neki savet za kolege koje tek treba da polažu i sl.?

Prikaži poruke iz poslednjih:  

Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 17 od 18
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Sledeci
Napiši novu temu

Idi na:  

Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu